Stilling for 1. Division (2020 - 2021)

# Hold Kampe Vundet Uafgjort Tabt Kegler Point
# Hold Ka Ke Po
1 Team BBS 2 3 13607 30
2 SAS 2 3 13111 30
3 Team Paddy 1 3 13230 22
4 Team Spirit/Sanders 1 3 12968 21
5 GMB 1 3 12881 18
6 Magic Striker 1 3 12163 5

Top 6 for rækken

# Navn Klub Kegler Serier Snit
# Navn Klub Snit
1 Jonas Bulow Team BBS 207,2
2 Michael Breest GMB 205,2
3 Jannik Hansen SAS 204,4
4 Christina Brodersen Team BBS 203,8
5 Niclas Brade Hansen SAS 202,8
6 Emil Høstbo Team Paddy 201,5

Afviklede kampe

Tid Runde Kamp Point
Søndag d. 16-05-2021, 09:30 10 GMB 1 - Team Spirit/Sanders 1 Aflyst
Søndag d. 16-05-2021, 09:30 10 Team Paddy 1 - Magic Striker 1 Aflyst
Søndag d. 16-05-2021, 09:30 10 Team BBS 2 - SAS 2 Aflyst
Søndag d. 18-04-2021, 09:30 9 Team Spirit/Sanders 1 - Team Paddy 1 Aflyst
Søndag d. 18-04-2021, 08:45 9 Magic Striker 1 - Team BBS 2 Aflyst
Søndag d. 18-04-2021, 08:45 9 SAS 2 - GMB 1 Aflyst
Søndag d. 28-03-2021, 11:15 8 Magic Striker 1 - Team Spirit/Sanders 1 Aflyst
Søndag d. 28-03-2021, 09:30 8 Team Paddy 1 - SAS 2 Aflyst
Søndag d. 28-03-2021, 09:30 8 GMB 1 - Team BBS 2 Aflyst
Søndag d. 14-03-2021, 09:30 7 GMB 1 - Team Paddy 1 Aflyst
Søndag d. 14-03-2021, 08:45 7 SAS 2 - Magic Striker 1 Aflyst
Søndag d. 07-03-2021, 09:30 7 Team BBS 2 - Team Spirit/Sanders 1 Aflyst
Søndag d. 14-02-2021, 09:00 6 Magic Striker 1 - GMB 1 Aflyst
Søndag d. 31-01-2021, 12:00 6 Team Spirit/Sanders 1 - SAS 2 Aflyst
Søndag d. 31-01-2021, 09:30 6 Team Paddy 1 - Team BBS 2 Aflyst
Søndag d. 10-01-2021, 09:30 5 Team Spirit/Sanders 1 - GMB 1 Aflyst
Søndag d. 10-01-2021, 08:45 5 SAS 2 - Team BBS 2 Aflyst
Søndag d. 10-01-2021, 08:45 5 Magic Striker 1 - Team Paddy 1 Aflyst
Søndag d. 20-12-2020, 12:00 4 Team BBS 2 - Magic Striker 1 Aflyst
Søndag d. 20-12-2020, 12:00 4 Team Paddy 1 - Team Spirit/Sanders 1 Aflyst
Søndag d. 20-12-2020, 09:30 4 GMB 1 - SAS 2 Aflyst
Søndag d. 06-12-2020, 09:30 3 Team Spirit/Sanders 1 - Magic Striker 1 11 - 3
Søndag d. 06-12-2020, 09:30 3 Team BBS 2 - GMB 1 10 - 4
Søndag d. 06-12-2020, 09:00 3 SAS 2 - Team Paddy 1 6 - 8
Søndag d. 08-11-2020, 09:00 2 Magic Striker 1 - SAS 2 0 - 14
Søndag d. 01-11-2020, 12:00 2 Team Paddy 1 - GMB 1 12 - 2
Søndag d. 01-11-2020, 09:30 2 Team Spirit/Sanders 1 - Team BBS 2 6 - 8
Søndag d. 11-10-2020, 09:30 1 Team BBS 2 - Team Paddy 1 12 - 2
Søndag d. 27-09-2020, 11:15 1 SAS 2 - Team Spirit/Sanders 1 10 - 4
Søndag d. 27-09-2020, 09:30 1 GMB 1 - Magic Striker 1 12 - 2

Kommende kampe

Tid Runde Kamp Hal